Oferta pracy

Stażysta w dziale Badań i Rozwoju

Scope Fluidics S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Energetyczna 19

Bielany

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w bieżącym projekcie wdrożeniowym wskazanym przez Spółkę,

  • Przygotowywanie i kontrola jakości chipów mikroprzepływowych

  • Przygotowanie i montaż układów mikrofluidycznych

  • Testowanie układów mikrofluidycznych

  • Raportowanie przebiegu procesu produkcji chipów oraz wyników testów

  • Bieżąca współpraca z zespołem produkcyjnym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) z zakresu nauk ścisłych lub techniczne

  • Dyspozycyjność pełny etat.

  • Wysoka predyspozycja do prac manualnych oraz prac powtarzalnych

  • Wysoka zdolność skupienia na wykonywanych czynnościach oraz dobre umiejętności obserwacyjne, skupienie na szczegółach

  • Chęć do nauki i poszerzania zakresu wiedzy

Mile widziane

  • Znajomość specyfiki pracy w laboratoriach chemicznych/biologicznych

To oferujemy

  • Uczestnictwo w unikalnym na skalę świata projekcie wdrożeniowym, pracę nad rewolucyjnym systemem dla diagnostyki medycznej

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w interdyscyplinarnym zespole R&D

  • Dostęp do wszechstronnie wyposażonego laboratorium

  • Duże pole do samodzielnego działania i możliwości rozwoju

  • Atrakcyjne, elastyczne warunki zatrudnienia

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Scope Fluidics jest inkubatorem start-up’ów technologicznych tworzących systemy diagnostyki medycznej w odpowiedzi na największe, globalne zagrożenia w ochronie zdrowia. Obecnie w Grupie funkcjonują dwie spółki celowe pracujące nad odrębnymi systemami diagnostycznymi: Curiosity Diagnostics opracowuje najszybszy na świecie system do wykrywania zakażeń – PCR|ONE, oraz Bacteromic tworząca najbardziej informatywny system do oznaczania lekowrażliwości patogenów bakteryjnych.

Przewiń do profilu firmy