Ta oferta pracy jest nieaktualna od 468 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w dziale Controllingu

  • Legnica, dolnośląskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do Naszego Zakładu zlokalizowanego w Legnicy ( ul. Jaworzyńska 297) poszukujemy osoby na stanowisko
    Miejsce pracy: Legnica

    Zadania:

    • Wsparcie w opracowywaniu wyniku finansowego Zakładu.
    • Wsparcie w raportowaniu danych finansowych do Dyrektora Zakładu i do Grupy.
    • Wsparcie w bieżącej kontroli i analiza kosztów wewnątrzzakładowych.
    • Współpraca z firmami audytorskimi.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • chęć zdobywania doświadczenia w Zakładzie Produkcyjnym,
    • odpowiedzialność, sumienność, innowacyjność, otwartość na współpracę z innymi działami, ukierunkowanie na osiąganie wyznaczonych celów,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

    Oferujmy:

    • pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 12 miesięcy,
    • szeroki zakres szkoleń,
    • możliwości dalszego rozwoju i awansu.