Logo Pracuj.pl

Stażysta w dziale Digital

Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. (PAYBACK)O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wspomaganie działu komunikacji marketingowej w mediach digital w ramach multipartnerskiego Programu Bonusowego PAYBACK
  • praca przy wdrażaniu kampanii reklamowych w mediach digital
  • wspieranie nas w utrzymywaniu wysokich standardów projektów kreatywnych oraz ich zgodności z zasadami Corporate Identity
  • uczestniczenie w analizowaniu i raportowaniu kluczowych wskaźników efektywności kampanii

Nasze wymagania

  • cechują Cię doskonałe umiejętności komunikacyjne, współpracy w zespole, smodzielność i kreatywność
  • znasz angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • masz już pierwsze doświadczenia w Digital (w dziale marketingu/agencji kreatywnej/domu mediowym lub gdziekolwiek indziej)? Super! Opowiedz nam o nich!

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczne godziny pracy? Brzmi super! Pracę rozpoczynamy w godzinach 8-10
  • dobra lokalizacja? Pewnie, czemu nie. Zapraszamy do naszego nowego biura przy metrze Rondo Daszyńskiego. Aktualnie pracujemy także z domu
  • przyjazna atmosfera w pracy? Nie inaczej! W PAYBACK najważniejsi są ludzie
  • dress code? Zdecydowanie mówimy nie. W naszej firmie nie ma sztywno określonych zasad dotyczących ubioru
  • czegoś brakuje? Otwarta komunikacja to nasz priorytet, więc pytaj śmiało

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. (PAYBACK)

PAYBACK to największy multipartnerski Program Bonusowy, działający w Polsce od 2009 roku. Wspieramy partnerów we wzmacnianiu i pogłębianiu relacji z ich klientami, dlatego do naszego zespołu zapraszamy ekspertów, osoby z pasją, energią, jak i chęcią do poszerzania własnych horyzontów.

Stażysta w dziale Digital, Warszawa