Oferta pracy

Stażysta w dziale Digital

Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. (PAYBACK)O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • wspomaganie działu komunikacji marketingowej w mediach digital w ramach multipartnerskiego Programu Bonusowego PAYBACK

  • praca przy wdrażaniu kampanii reklamowych w mediach digital

  • wspieranie nas w utrzymywaniu wysokich standardów projektów kreatywnych oraz ich zgodności z zasadami Corporate Identity

  • uczestniczenie w analizowaniu i raportowaniu kluczowych wskaźników efektywności kampanii

Nasze wymagania

  • cechują Cię doskonałe umiejętności komunikacyjne, współpracy w zespole, smodzielność i kreatywność

  • znasz angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym

  • masz już pierwsze doświadczenia w Digital (w dziale marketingu/agencji kreatywnej/domu mediowym lub gdziekolwiek indziej)? Super! Opowiedz nam o nich!

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczne godziny pracy? Brzmi super! Pracę rozpoczynamy w godzinach 8-10

  • dobra lokalizacja? Pewnie, czemu nie. Zapraszamy do naszego nowego biura przy metrze Rondo Daszyńskiego. Aktualnie pracujemy także z domu

  • przyjazna atmosfera w pracy? Nie inaczej! W PAYBACK najważniejsi są ludzie

  • dress code? Zdecydowanie mówimy nie. W naszej firmie nie ma sztywno określonych zasad dotyczących ubioru

  • czegoś brakuje? Otwarta komunikacja to nasz priorytet, więc pytaj śmiało

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. (PAYBACK)

PAYBACK to największy multipartnerski Program Bonusowy, działający w Polsce od 2009 roku. Wspieramy partnerów we wzmacnianiu i pogłębianiu relacji z ich klientami, dlatego do naszego zespołu zapraszamy ekspertów, osoby z pasją, energią, jak i chęcią do poszerzania własnych horyzontów.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy