Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta w dziale e-commerce

G Media Plus Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Banderii 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

G Media Plus Sp. z o.o. Sp. k.

Banderii 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja kampanii digital, głównie w Google Ads i Facebook Ads

  • monitoring, optymalizacja i raportowanie działań

  • analizowanie wyników kampanii i tworzenie rekomendacji

  • kreowanie oferty produktowej

Nasze wymagania

  • znajomość ekosystemu Google Ads i Facebook Ads (mile widziana znajomość Google Analytics)

  • biegła znajomość pakietu Office (MS Excel)

  • umiejętność pracy zespołowej i uczestnictwa w projektach wieloosobowych

  • odpowiedzialność, terminowość, umiejętność szybkiego uczenia się

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i plan motywacyjny

  • określona ścieżka rozwoju kariery w ramach struktury

  • rozwój kompetencji

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji

Wierzysz w potencjał i skalę rozwoju e-commerce? Szukasz połączenia e-marketingu, kreatywności i dynamiki zdarzeń? Właśnie trafiłeś pod właściwy adres.

Grupa Media Plus jest agencją e-commercową, zajmującą się prowadzeniem kampanii sprzedażowych w całym regionie CEE. W naszej pracy wspieramy klientów zarówno w działaniach na platformach market place’owych typu Allegro / Amazon / eMag, jak i sprzedaży w wyszukiwarkach i pracy z narzędziami social-commerce’owymi.

Przewiń do profilu firmy

Na tym stanowisku liczy się:

- współrealizacja projektów

- praca zespołowa

- monitoring działań

- przygotowywanie konceptów