Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta w dziale E-commerce

Also Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Daniszewska 14

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w administrowaniu kontami użytkowników na platformie zakupowej B2B;

  • Obsługa skrzynki pocztowej E-commerce;

  • Wsparcie w organizacji kampanii marketingowych (kampanie telefoniczne wychodzące, mailingowe);

  • Wsparcie użytkowników platformy B2B w rozwiązywaniu prostych problemów;

  • Inne dodatkowe zadania i prace administracyjne w zależności od bieżących potrzeb Działu E-commerce.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w wymiarze (36 godzin/tydzień);

  • Dobra znajomość pakietu Office – w szczególności praca w MS Outlook, Excel, PowerPoint, Word, Teams;

  • Język angielski na poziomie podstawowym, umożliwiający zrozumienie tekstów, wypowiedzi;

  • Dokładność w wykonywaniu zadań.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze klienta (w tym w telefonicznej obsłudze klienta).

To oferujemy

  • Umowę o pracę na zlecenie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen/Szwajcaria) łączy klientów i dostawców z branży ICT. Grupa oferuje rozwiązania ponad 550 renomowanych dostawców sprzętu, opro- gramowania i usług informatycznych dla ponad 100 000 klientów, którzy mogą korzystać z szerokiego spektrum zindywidualizowanych usług logistycznych, finansowych, usług IT oraz tradycyjnych usług dystrybucyjnych. ALSO udostępnia wszystkie usługi w jednym miejscu - począwszy od tworzenia złożonych środowisk IT, poprzez dostarczanie i utrzymanie sprzętu i oprogramowania, aż po zwroty, regenerację i remarketing sprzętu IT. ALSO posiada swoje przedstawicielstwa w 24 krajach Europy i generuje łączną sprzedaż netto w wysokości około 10,7 mld euro, zatrudniając około 4 000 pracowników w 2019 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://also.com

Przewiń do profilu firmy