Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w Dziale Finansów

  • Chorzów, śląskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 08.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Alstom, jako promotor zrównoważonej mobilności, opracowuje i sprzedaje systemy, sprzęt i usługi dla sektora transportu. Alstom oferuje pełen wachlarz rozwiązań (od pociągów dużych prędkości po metra, tramwaje i elektrobusy), zindywidualizowane usługi (utrzymanie, modernizacja itp.), a także rozwiązania przeznaczone dla pasażerów oraz rozwiązania w zakresie infrastruktury, systemów sterowania i mobilności cyfrowej. Alstom jest światowym liderem w dziedzinie zintegrowanych systemów transportu. W roku finansowym 2017/18 spółka osiągnęła obroty w wysokości 7,3 mld euro i przyjęła zamówienia o wartości 7,2 mld euro. Alstom ma swoją siedzibę we Francji, działa na terenie 60 państw i obecnie zatrudnia 34 500 osób.

    ALSTOM KONSTAL S.A. w Chorzowie
    w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje
    STAŻYSTY w Dziale Finansów
    (staż płatny)
    Miejsce pracy: Chorzów

    Główne zadania stażysty:

    • Wsparcie działu księgowości lub działu kontrolingu w realizacji bieżących zadań

    Czego oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studenci ostatniego roku I/II stopnia
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2
    • Znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel)
    • Zdolności analityczne
    • Gotowość do szybkiego przyswajania wiedzy
    • Nastawienie na pracę zespołową
    • Dyspozycyjność do pracy przez 5 dni w tygodniu

    Co oferujemy:

    • Płatny staż na okres 8 miesięcy
    • Wsparcie doświadczonych pracowników w trakcie realizacji zadań
    • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego i wyjątkowych kompetencji współpracując
      w zespołach w ramach struktur międzynarodowych
    • Możliwość nauki obsługi systemów: SAP, System elektronicznego obiegu faktur, Arkusz kalkulacyjny, Bazy VBA
    • Elastyczne godziny pracy
    • Udział w projektach realizowanych na rynki międzynarodowe
    INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej: „RODO”, informujemy, iż:

    1.Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest ALSTOM Konstal S.A. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Metalowców 9, 41-500 Chorzów, tel. 32 349 1000, (dalej: Administrator).

    2.Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy na jakie złożył Pan/Pani dokumenty aplikacyjne, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO i w przypadku gdy wyraził Pan/Pani zgodę, także w celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora, na podstawie. art. 6 ust. 1 lit. a RODO.

    3.Osoby, którym ujawnia się dane (odbiorcy danych) są upoważnionymi pracownikami/współpracownikami Administratora, którzy w celu wykonania swoich obowiązków muszą posiadać do nich dostęp.

    4.Informujemy, iż Pana/Pani dane osobowe przechowywane są przez okres 12 miesięcy na potrzeby procesów rekrutacji prowadzonych przez Administratora, lub do czasu cofnięcia przez Pana/Panią zgody i tylko w zakresie w jakim udzielono zgody i nie dłużej niż 12 miesięcy w celu przyszłych rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe nie są przetwarzane w żadnym innym celu, Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    5. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niepodanie danych określonych w art. 22 1Kodeksu Pracy spowoduje niemożność wzięcia udziału w rekrutacji.

    bottom