Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Stażysta w dziale Finansów

Delphi TechnologiesO firmie

Rekrutacja zdalna

Delphi Technologies

Wielicka 28b/bud.C

Kraków

Delphi Technologies poszukuje kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Będziesz wspierał zespół Należności, który czeka na Ciebie, aby pokazać Ci jak wyglądają procesy
    w międzynarodowej firmie produkcyjnej, w strukturze Global Business Services
  • Będziesz uczyć się poprawnie księgować dokumenty finansowe, np. faktury sprzedażowe, korekty,
    rezerwy za należności i odpisy kwartalne
  • Będziesz dbał  o efektywną komunikację między wewnętrznymi i zewnętrznymi podmiotami
  • Będziesz obsługiwał system księgowy SAP
  • Będziesz wpierał proces collection i pomagał w bieżącej działalności zespołu Należności

Wymagania:

  • Chęć rozwoju w obszarze finansów / rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i w mowie
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • Umiejętność szybkiego przetwarzania danych i silna orientacja na detale
  • Zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Silne zdolności analityczne oraz zdolności do rozwiązywania problemów
  • Dostępność w wymiarze 40 godzin tygodniowo
  • Mile widziany status studenta - kierunek z obszaru finansów / rachunkowości / ekonomii

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w uznanej na świecie firmie w strukturze GBS
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Delphi Powertrain Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę”.

Ogłoszenie archiwalne