Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Herbalife Nutrition GBSC Kraków Sp. z o.o.

Stażysta w dziale finansów

Herbalife Nutrition GBSC Kraków Sp. z o.o.O firmie

  • Puszkarska 7m, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 22 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Puszkarska 7m

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu finansowego w przygotowywaniu raportów oraz analiz,

  • Przygotowywanie uzgodnień kont,

  • Dokumentowanie procedur i map procesów

  • Wsparcie członków zespołu w realizacji bieżących projektów,

  • Segregowanie i archiwizowanie dokumentów firmowych.

Nasze wymagania

  • Absolwent lub student ostatnich lat studiów na kierunkach finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Dobra znajomość MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel,

  • Umiejętności analityczne

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja pracy, dokładność oraz komunikatywność.

To oferujemy

  • Płatny program stażowy trwający 12 miesięcy,

  • Wsparcie kolegów i przełożonych

  • Możliwość kontynuacji pracy na stanowisku juniorskim,

  • Karta Multisport/ Multikafeteria

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia,

  • Udział w ciekawych projektach,

  • Dobrą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Herbalife is a global nutrition company that has helped people pursue a healthy, active life since 1980. Our office in Cracow was launched in 2012 to support the continued long-term growth of our Europe, Middle East and Africa operations. As of 2020, the centre employs over 260 Herbalife employees and that number continues to grow.

Our company offers a culture focused on your career to help you expand your talents and a chance to change lives: https://iamherbalifenutrition.com/.

For 40 years, we've known that good nutrition leads to a better life. If you're ready to help us on our mission for nutrition, we want to hear from you today.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje