Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Stażysta w Dziale Finansów

BorgWarner

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Indeksowanie faktur zakupowych (OCR)

  • Analiza i dostarczanie informacji księgowych do dokumentów

  • Analiza dokumentów pod kątem poprawności wystawienia

  • Rozwiązywanie problemów z niepoprawnymi fakturami dostarczonymi przez dostawców

  • Księgowanie faktur w systemie SAP

  • Komunikacja z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Wsparcie innych działań w dziale zobowiązań

Nasze wymagania

  • Status studenta – kierunek z obszaru finansów / rachunkowości / ekonomii

  • Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i w mowie

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu pakietu MS Office, zwłaszcza Excel

  • Umiejętność szybkiego przetwarzania danych i silna orientacja na detale

  • Zdolności komunikacyjne i organizacyjne

  • Silne zdolności analityczne oraz zdolności do rozwiązywania problemów

  • Dostępność w wymiarze minimum 30 - 40 godzin tygodniowo

To oferujemy

  • Płatny staż przez 3 miesięce, z możliwością przedłużenia

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy między: 7:00, a 9:00

  • Własne biurko, komputer i sprzęt niezbędny do samodzielnej pracy

  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w uznanej na świecie firmie w strukturze GBS

  • Pracę w międzynarodowym środowisku z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

BorgWarner

BorgWarner customers portfolio includes major global car manufacturers, the team in Kraków interfaces with European customers mostly from Germany, France, and the UK.

The team develops components of vehicle fuel systems. The components are made mainly by plastic injection molding.

The team in Kraków has full design responsibility for the product starting at conceptual phase and lasting up to mass production implementation.

Przewiń do profilu firmy