Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Stażysta w dziale finansów

Herbalife Nutrition GBSC Kraków Sp. z o.o.

Puszkarska 7m

Podgórze Duchackie

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu finansowego w przygotowywaniu raportów oraz analiz,

  • Przygotowywanie uzgodnień kont,

  • Dokumentowanie procedur i map procesów,

  • Wsparcie członków zespołu w realizacji bieżących projektów,

  • Segregowanie i archiwizowanie dokumentów firmowych.

Nasze wymagania

  • Absolwent lub student ostatnich lat studiów na kierunkach finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Dobra znajomość MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel,

  • Umiejętności analityczne,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja pracy, dokładność oraz komunikatywność.

To oferujemy

  • Płatny program stażowy trwający 9 miesięcy,

  • Pracę hybrydową (2 dni w tygodniu pracy z biura),

  • Elastyczne godziny pracy,

  • MyBenefit System (Multisport lub Kafeteria),

  • Wsparcie kolegów i przełożonych,

  • Możliwość przedłużenia umowy,

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Udział w ciekawych projektach,

  • Dobrą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

CV Evaluation

2

Phone screening

3

Zoom Interview

4

Employment Decision

Herbalife Nutrition – założona w 1980 roku w Los Angeles globalna firma odżywcza, która obsługuje miliony klientów i zatrudnia około 8000 pracowników. Oferuje wysokiej jakości, naukowo zaawansowane produkty stanowiące prosty sposób na kontrolę wagi i zdrowy styl życia. Od ponad 40 lat zmieniamy życie milionów ludzi na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy