Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Stażysta w dziale Finansów

Delphi TechnologiesO firmie

  • Wielicka 28/b, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent

Delphi Technologies

Wielicka 28/b

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz wspierał jeden z zespołów GBS (AP / AR / GL / T&E / DDMC), który czeka na Ciebie, aby pokazać Ci jak wyglądają procesy w międzynarodowej firmie produkcyjnej, w strukturze Global Business Services

  • Będziesz odpowiadał za nadanie właściwego biegu fakturom sprzedażowym i zakupowym, czyli wprowadzał dokumenty do systemu i wysyłał faktury do klientów

  • Będziesz uczyć się poprawnie księgować dokumenty finansowe, np. faktury sprzedażowe, faktury materiałowe, faktury usługowe, faktury korekty, przygotowywać rezerwy na należności oraz na zobowiązania,

  • Będziesz pomagał przy uzgadnianiu rozrachunków, płatności bankowych

  • Będziesz dbał o efektywną komunikację między wewnętrznymi i zewnętrznymi podmiotami

  • Będziesz obsługiwał system do rozliczenia wydatków służbowych Concur

  • Będziesz obsługiwał system księgowy SAP

  • Będziesz pomagał w bieżących aktywnościach zespołu

Nasze wymagania

  • Status studenta

  • Dostępność 40 godzin w tygodniu (poniedziałek-piątek,7/9 – 15/17)

  • Chęć rozwoju w obszarze finansów / rachunkowości

  • Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i w mowie

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu pakietu MS Office, zwłaszcza Excel

  • Umiejętność szybkiego przetwarzania danych i silna orientacja na detale

  • Zdolności komunikacyjne i organizacyjne

  • Silne zdolności analityczne oraz zdolności do rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Mile widziany status studenta - kierunek z obszaru finansów / rachunkowości / ekonomii

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w renomowanej na świecie firmie, w strukturze GBS (Global Business Services - Centrum Usług Wspólnych)

  • Pracę w międzynarodowym środowisku z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy