Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Stażysta w Dziale Finansowym

Frito Lay Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa agencyjna, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Zdobędziesz wiedzę praktyczną w obszarze księgowo - finansowym;

  • Poznasz specyfikę pracy w dziale finansowym (procesy/systemy/zadania etc.);

  • Poznasz różne obszary biznesowe i funkcje w ramach działu oraz naszej organizacji;

  • Poznasz ciekawych i pełnych pasji ludzi, dzięki którym odkryjesz swój potencjał i rozwiniesz mocne strony;

  • Zdobędziesz wpis w swoim CV, z którym będzie Ci łatwiej rozpocząć karierę zawodową!

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie ekonomiczne (szkoła średnia lub studia o kierunku ekonomia, finanse i rachunkowość);

  • Znasz podstawy zasad rachunkowości;

  • Znasz pakiet MS Office w tym arkusz Excel w stopniu dobrym;

  • Jesteś komunikatywny, pełen energii i łatwo się uczysz…

  • ... to mamy dla Ciebie ciekawą przygodę w Dziale Finansowym w naszej organizacji!

To oferujemy

  • Płatny staż w Dziale Finansowym – od 2 do 4 miesięcy z możliwością przedłużenia;

  • Umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin (poprzez firmę zewnętrzną);

  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta sportowa);

  • Wsparcie opiekuna i mentora oraz atrakcyjny pakiet szkoleń wewnętrznych (między innymi z takich obszarów jak: sztuka prezentacji, konstruktywna komunikacja, poruszanie się w środowisku biznesowym);

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Szukamy osób do Działu Finansowego – na płatny staż rozpoczynający się od czerwca (od 2 do 4 miesięcy z możliwością przedłużenia), który umożliwi Ci dogłębne poznanie działu i naszej organizacji.

Udział w naszym programie stażowym da Ci szansę na rozwój kompetencji i zdobycie doświadczenia w dziale księgowo-finansowym dużej międzynarodowej firmy!