Stażysta w Dziale HR (Komunikacja Wewnętrzna i Employer Branding)

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.O firmie

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Poznańska 50

Swadzim (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie spójnej i jednolitej komunikacji wewnętrznej w organizacji

  • Redagowanie komunikatów oraz materiałów wysyłanych do pracowników

  • Zarządzanie kanałami komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej

  • Współtworzenie zawartości strony internetowej organizacji

  • Inicjowanie i prowadzenie działań z zakresu employer brandingu ukierunkowanych na budowanie wizerunku firmy na rynku pracy, zgodnie z obowiązującą strategią i polityką firmy

  • Współtworzenie wewnętrznego employer brandingu (przyjazne miejsce pracy, kultura organizacyjna)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziane: humanistyczne, Zasoby Ludzkie)

  • Chęć rozwoju w obszarze komunikacji wewnętrznej i employer brandingu

  • Umiejętność pisania i redagowania komunikatów (tzw. lekkie pióro)

  • Bardzo dobra znajomość Power Point i narzędzi do tworzenia grafik/prezentacji

  • Kreatywność, samodzielność i pro aktywność w działaniu

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Możliwość prowadzenia ciekawych projektów i rozwijania obszaru komunikacji wewnętrznej oraz employer brandingu

  • Samodzielność i możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (ilość dni pracy dostosowana do dostępności pracownika)

  • Dojazd firmowym transportem z centrum miasta

Jesteśmy producentem kawy, międzynarodową firmą działającą w branży FMCG i HoReCa.

W naszym portfolio posiadamy rozpoznawalne marki o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy