Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w dziale HR

  • Plewiska (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-06-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FlexLink to wiodący dostawca zautomatyzowanych rozwiązań z zakresu logistyki produkcji. Główna siedziba firmy znajduje się Göteborgu, w Szwecji. Posiadamy jednostki operacyjne w 30 krajach oraz partnerów handlowych w ponad 60. FlexLink jest częścią grupy Coesia, zrzeszającej firmy z całego świata, specjalizujące się w innowacyjnych rozwiązaniach dla przemysłu.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Plewiska /k. Poznania

    Główne obowiązki:

    • Wsparcie działu HR w realizacji codziennych zadań
    • Udział w projektach Employer Brandingowych
    • Wsparcie przy realizacji projektów rekrutacyjnych: umawianie kandydatów,
      udział w rozmowach kwalifikacyjnych, wyszukiwanie kandydatów
    • Wsparcie przy realizacji szkoleń dla pracowników i wdrażania ścieżek kariery
    • Tworzenie zestawień i analiz
    • Wsparcie przy prowadzeniu administracji personlanej
    • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji i archiwzacja dokumentów
    • Wsparcie recepcji

    Wymagania:

    • Motywacja do działania, pozytywne zaangażowanie
    • Doświadczenie w obszarze HR — mile widziane
    • Znajomość Excela na poziomie pozwalającym swobodnie się poruszać w programie
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
    • Kreatywność i determinacja
    • Doskonałe umiejętności samoorganizacji
    • Umiejętność współpracy w grupie

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie 3 do 5 dni na tydzień
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Dostęp do najlepszych praktyk, nowoczesnych narzędzi
    • Przyjazną atmosferę pracy w zespole

    Jeżeli jesteś gotowy/-wa na podjęcie pracy pełnej wyzwań, w młodym zespole,
    zapraszamy do przesłania CV  wraz ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    W temacie prosimy wpisać nazwę stanowiska.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.