Ta oferta pracy jest nieaktualna od 196 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w Dziale HR

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    ALSTOM – zatrudniając ponad 25 000 pracowników w 60 krajach świata - oprócz superszybkich pociągów TGV/AGV i Pendolino oferuje także nowoczesne tramwaje, składy metra oraz pociągi dla linii podmiejskich i regionalnych, jak również systemy sygnalizacji i sterowania dla kolejnictwa.

    ALSTOM w Polsce

    • Chorzów Produkcja wagonów metra oraz tramwajów nowej generacji
    • Warszawa – Serwis oraz utrzymanie pociągów dużych prędkości dla projektu Pendolino
    • Warszawa – Biuro Regionalne – Marketing i Sprzedaż

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: PEN/2018/01/HR
    Lokalizacja: Warszawa, Ul. Kozia Górka 9

    Podstawowe obowiązki

    • Wsparcie w procesach rekrutacyjnych
    • Organizacja szkoleń
    • Kompletowanie i archiwizacja dokumentacji działu HR
    • Wsparcie HR Managera w zarządzanych przez niego procesach

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia
    • Znajomość języka angielskiego (poziom średniozaawansowany – co najmniej B1)
    • Znajomość narzędzi MS Office
    • Dokładność, spostrzegawczość, dociekliwość
    • Łatwość nawiązywania kontaktów
    • Znajomość prawa pracy będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy

    • Możliwość odbycia płatnego półrocznego stażu w międzynarodowym środowisku pracy
    • Przyjazną atmosferę
    bottom