Oferta pracy

Stażysta w Dziale Inicjacji i Aktywacji Umów

Volvo Polska Sp. z o.o.

Aleja Katowicka 215

Młochów (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowania dokumentacji związanej z oferowanymi produktami finansowymi (umów leasingu, najmu, sprzedaży ratalnej, pożyczki),

  • Przygotowania pojazdu do rejestracji i kompletu dokumentów do wydania pojazdu,

  • Wystawiania faktur, duplikatów i korekt,

  • Administracji i archiwizacji dokumentów.

Nasze wymagania

  • Status studenta

  • Dokładność i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Nastawienie na rozwój

  • Komunikatywność

  • Systematyczność, skrupulatność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana

To oferujemy

  • Płatny, 6-miesięczny staż (z możliwością wydłużenia) w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań,

  • Codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych pod okiem profesjonalistów oraz pogłębienia znajomości języka angielskiego,

  • Zdobycie doświadczenia z zakresu leasingu i podobnych produktów finansowych,

  • Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Grupy Volvo

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Volvo Financial Services Usługi Finansowe jest wiodącym pracodawcą na rynku. Potwierdzają to liczne wyróżnienia m.in. zdobywany od 5 lat z rzędu certyfikat Great Place to Work. Oferujemy możliwości rozwoju dla osób o różnych profilach zawodowych. Jeżeli jesteś ambitny, stawiasz na rozwój i chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, mieć dostęp do najnowszych technologii oraz innowacji, aplikuj!

Grupa Volvo wspiera budowanie dobrobytu poprzez rozwiązania w dziedzinie transportu, oferując samochody ciężarowe, autobusy, sprzęt budowlany, produkty zaopatrujące w energię elektryczną dla zastosowań morskich i przemysłowych, finansowanie oraz usługi, które zwiększają dyspozycyjność i produktywność naszych klientów. Założona w 1927 roku Grupa Volvo angażuje się w kształtowanie przyszłości zrównoważonych rozwiązań transportowych i infrastrukturalnych. Wiodące marki i podmioty grupy, które łączy wspólna kultura zaufania, pasji, wyników, zmiany i sukcesu klienta, oferują niezliczone możliwości kariery.

www.volvogroup.com/career

Volvo Financial Services zapewnia usługi i rozwiązania finansowe, które pasują do sposobu, w jaki działają dziś firmy, jednocześnie stale dostosowując się do potrzeb zmieniającego się świata. Dzięki naszemu zaangażowaniu w innowacje, VFS wspiera społeczeństwo w adoptowaniu zrównoważonych rozwiązań transportowych i sprzętowych. VFS ma siedzibę w Greensboro w Północnej Karolinie w USA i obsługuje klientów i dealerów Volvo Group na ponad 50 rynkach.

Przewiń do profilu firmy