Ta oferta pracy jest nieaktualna od 380 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w Dziale Inżynierii

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2017-05-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stażysta
    Dział Utrzymania Maszyn, Dział Inżynierii Produkcji

    Kimball Electronics Poland Sp. z o.o.

    W Kimball Electronics Poland produkujemy wysokiej jakości wyroby elektroniczne i urządzenia medyczne. Jesteśmy liderem wśród firm z sektora Elektroniki w Polsce.

    Znajdujemy się w gronie Gazel Biznesu, w czołówce rankingu 100 największych firm Wielkopolski
    i w pierwszej 500-ce największych firm w Polsce.

    Informacje
    o wynagrodzeniu:

    Płatny staż

    Forma zatrudnienia:

    Umowa zlecenia

    Godziny pracy:

    pon - pt, 7-17 elastyczny czas pracy

    Miejsce pracy:

    Tarnowo Podgórne,
    ul. Poznańska 1C

    Wymagania

    • Studenci ostatnich lat studiów kierunków technicznych,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Dostępność ok. 3-5 dni w tygodniu,
    • Praktyczna znajomość narzędzi informatycznych (MS Word, Excel, Access),
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych,
    • Otwartość na wykonywanie rozmaitych zadań wspierających dany Dział,
    • Umiejętność pracy w dużych zespołach interdyscyplinarnych.

    Zadania

    • Wsparcie działu w codziennych obowiązkach

    Oferujemy

      Kontakt z zaawansowaną technologią i rozbudowanym parkiem maszynowym
      Kulturę organizacyjną na wysokim poziomie
      Płatne praktyki na okres od 1 miesiąca do 3 miesięcy
      Plan praktyk i wsparcie w realizacji zadań

    Proces rekrutacji

      Selekcja nadesłanych aplikacji
      Zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną
      Rozmowa rekrutacyjna z testem wiedzy technicznej
      Wyniki

    Znajdujemy się w gronie Gazel Biznesu, w czołówce rankingu 100 największych firm Wielkopolski i w pierwszej 500-ce największych firm w Polsce.

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

    Informacje o wynagrodzeniu: Płatny staż

    Forma zatrudnienia: Umowa zlecenia

    Godziny pracy: pon - pt, 7-17, elastyczny czas pracy

    Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 1C

    Wymagania

    Zadania

    Oferujemy
    • Kontakt z zaawansowaną technologią i rozbudowanym parkiem maszynowym
    • Kulturę organizacyjną na wysokim poziomie
    • Płatne praktyki na okres od 1 miesiąca do 3 miesięcy
    • Plan praktyk i wsparcie w realizacji zadań

    1. Selekcja nadesłanych aplikacji
    2. Zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną
    3. Rozmowa rekrutacyjna z testem wiedzy technicznej
    4. Wyniki