Ta oferta pracy jest nieaktualna od 87 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w dziale inżynieringu procesu

  • Starogard Gdański, Tczew, Wędkowy (pow. tczewski), pomorskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OKNO NA
    TWOJĄ KARIERĘ
    STANOWISKO:
    STAŻYSTA W DZIALE INŻYNIERINGU PROCESU
    MIEJSCE PRACY: WĘDKOWY K. TCZEWA

    DOVISTA POLSKA SP. Z O.O. JEST WŁASNOŚCIĄ VKR HOLDING, GRUPY KAPITAŁOWEJ POSIADAJĄCEJ SPÓŁKI W SEKTORACH TAKICH JAK OKNA DACHOWE ORAZ ELEWACYJNE. VKR GROUP ZATRUDNIA OK. 15 TYS. PRACOWNIKÓW W PONAD 40 KRAJACH.

    DOVISTA POLSKA SP. Z O.O. ZATRUDNIA PONAD 2 000 WYSOKIEJ KLASY SPECJALISTÓW, POSIADA 7 FABRYK PRODUKCYJNYCH POŁOŻONYCH OK. 45 KM OD GDAŃSKA (W WĘDKOWYCH, KOŁO SWAROŻYNA) TWORZĄC RAZEM „WIOSKĘ OKIENNĄ” GDZIE PRODUKOWANE SĄ WYSOKIEJ JAKOŚCI OKNA ORAZ DRZWI DLA MAREK: RATIONEL ORAZ VELFAC.

    W 2016R. DO PRODUKCJI OKIEN I DRZWI WYKORZYSTYWALIŚMY SZKŁO, KTÓRE MOGŁOBY POKRYĆ 128 BOISK DO PIŁKI NOŻNEJ.W OSTATNIM ROKU Z WIOSKI OKIENNEJ WYJECHAŁO 6125 TIRÓW Z GOTOWYMI PRODUKTAMI.NA POCZĄTKU 2017R. LICZBA NASZYCH PRACOWNIKÓW WYNIOSŁA 2168. POMYŚL, ILE CIEKAWYCH OSÓB MOŻESZ TUTAJ POZNAĆ.FUNDACJA PRACOWNICZA W 2016R. WSPARŁA ŁĄCZNIE 38 WNIOSKÓW NA ŁĄCZNĄ KWOTĘ 327 722.

    W DOVISTA PRACUJĄ MŁODZI LUDZIE. ŚREDNIA WIEKU NASZYCH PRACOWNIKÓW WYNOSI 29LAT.ROCZNIE ŁĄCZNA POWIERZCHNIA POMALOWANYCH PRZEZ NAS ELEMENTÓW ALUMINIOWYCH WIELKOŚCIĄ ODPOWIADA POWIERZCHNI 140 BOISK PIŁKARSKICH.W 2016R. W WIOSCE OKIENNEJ WYPRODUKOWALIŚMY W SUMIE 613 161 DRZWI I OKIEN. JESTEŚMY WIĘC LIDEREM PRODUKCJI DREWNIANEJ STOLARKI OKIENNEJ W POLSCE.NASI LUDZIE TO W 40 PROC. KOBIETY, A W 60 PROC. MĘŻCZYŹNI.

    GŁÓWNE ZADANIA:

    Bieżące wspieranie Inżynierów Procesu

    Wsparcie w aktualizacji instrukcji produkcyjnych

    Przygotowywanie dokumentacji technicznych

    Udział w procesie wdrażania nowych produktów

    Wsparcie w optymalizacji procesów produkcyjnych

    PROFIL KANDYDATA / WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe (techniczne) lub ostatni rok studiów
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Umiejętność podejmowania decyzji
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu
    • Znajomość Pakietu MS Office
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Umiejętność obsługi programu AutoCad będzie atutem
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

    OFERUJEMY:

    • Umowę zlecenie
    • Płatny staż w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
    • Praca w międzynarodowej firmie
    • Praca w przyjaznym, dynamicznym zespole
    Płatny staż w pełnym wymiarze czasu pracy
    Możliwość prezentowania
    i realizowania własnych pomysłów w ramach rozwoju dovista polska
    Możliwość rozwoju
    i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    Pracę w międzynarodowym środowisku
    Pracę w przyjaznym, dynamicznych zespole ludzi nastawionych na współpracę

    ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA ZNAJDUJĄCEGO SIĘ POD PONIŻSZYM PRZYCISKIEM:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

    Informujemy, że:

    • Administratorem przetwarzanych danych osobowych jest DOVISTA POLSKA SP. z o. o., 83-115 Wędkowy.
    • Dane osobowe przetwarzane są na w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.
    • Podanie danych nie jest obowiązkowe, brak podania danych osobowych powoduje wstrzymanie procesu rekrutacyjnego.
    • Dane osobowe przetwarzane będą przez okres związany z rekrutacji nie dłużej niż jeden rok.
    • Dane nie będą przekazywane do innych państw i organizacji międzynarodowych i nie będą przetwarzane w procesie profilowania.
    • Osoba aplikująca posiada prawo do:
    1. żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
    2. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych;
    3. prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
    4. wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych.

     Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.