Ta oferta pracy jest nieaktualna od 241 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w Dziale Inżynieringu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 28.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    ALSTOM Transport – zatrudniając ponad 25 000 pracowników w 60 krajach świata - oprócz superszybkich pociągów TGV/AGV i Pendolino oferuje także nowoczesne tramwaje, składy metra oraz pociągi dla linii podmiejskich i regionalnych, jak również systemy sygnalizacji i sterowania dla kolejnictwa.

    ALSTOM Transport w Polsce

    • Chorzów - Produkcja wagonów metra oraz tramwajów nowej generacji
    • Warszawa – Serwis oraz utrzymanie pociągów dużych prędkości dla projektu Pendolino
    • Warszawa – Biuro Regionalne – Marketing i Sprzedaż

    Miejsce pracy: Warszawa
    ul. Kozia Górka 9
    Numer referencyjny: PEN/2017/07/E

    PODSTAWOWE OBOWIĄZKI

    • Praca przy tworzeniu procesów zgodnych z normami jakościowymi
    • Modyfikowanie dokumentacji technicznej w nawiązaniu do przeprowadzanych usprawnień
    • Tworzenie oraz analiza bazy danych części zapasowych
    • Praca przy optymalizacji procesów przeglądowych
    • Ścisła współpraca z Inżynierami Utrzymania

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, elektryka, elektronika, automatyka bądź pokrewne)
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych
    • Umiejętność analizowania schematów elektrycznych oraz pneumatycznych
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
    • Znajomość pakietu Office

    OFERUJEMY

    • Możliwość odbycia płatnego półrocznego stażu w międzynarodowym środowisku pracy
    • Przyjazną atmosferę
    bottom