Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w Dziale IT

  • Krępice (pow. średzki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 05.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów opakowań z tektury litej i falistej. Główna siedziba Schumacher Packaging znajduje się w Ebersdorfie. Obecnie posiadamy piętnaście zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Niemiec, Polski i Holandii. W zakładzie pod Wrocławiem zatrudniamy 500 pracowników a w całej grupie Schumacher Packaging 2500 pracowników.

    Jesteś zaangażowany i otwarty na zmiany?
    Aktywnie szukasz nowych rozwiązań?

    Dołącz do naszego zespołu jako

    Miejsce pracy: Krępice (pow. średzki)

    Oferujemy:

    • płatny staż
    • szansę na poznanie branży opakowaniowej
      i zaawansowanej technologii
    • atmosferę firmy rodzinnej, bezpieczne
      i przyjazne środowisko pracy
    • kontakt z językiem niemieckim
    • dodatkowe benefity: karta Multisport, nauka języków, bilety do kina
    • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

    Od kandydatów oczekujemy:

    • znajomości systemu Windows na poziomie administracji stacją roboczą
    • umiejętności obsługi i konfiguracji urządzeń mobilnych
    • podstawowej znajomości pakietu MS Office
    • znajomości budowy komputera
    • podstawowej wiedzy z zakresu budowy
      i działania sieci LAN
    • komunikatywności, otwartości, kreatywności oraz umiejętności pracy w zespole
    • gotowości do poznawania nowych rzeczy
      i nauki
    • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

    Dodatkowym atutem będzie:
    znajomość systemu Linux.

    Główne zadania:

    • wsparcie użytkowników systemów IT
    • rozwiązywanie podstawowych problemów informatycznych
    • klasyfikacja i rejestrowanie zgłoszeń
    • usuwanie podstawowych awarii zgłaszanych przez pracowników
    • instalacja sprzętu komputerowego
    • tworzenie instrukcji obsługi sprzętu, oprogramowania dla użytkowników
    • prowadzenie dokumentacji technicznej
    • prowadzenie dokumentacji z zakresu ewidencji sprzętu komputerowego

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z podaniem stanowiska w tytule e-maila za pomocą przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    bottom