Oferta pracy

Stażysta w Dziale IT

Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A.O firmie

18,5 brutto / mies.
  • Tytoniowa 2/6, Radom
    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A.

Tytoniowa 2/6

Radom

Twój zakres obowiązków

  • weźmiesz udział w wielu międzynarodowych projektach, dzięki którym w praktyce poznasz zagadnienia techniczne z zakresu sieci, systemów i procesów biznesowych

  • będziesz doskonalić swoje umiejętności programowania lub nauczyć się programowania od podstaw

  • będziesz częścią zespołu utrzymującego sprawność systemów

Nasze wymagania

  • jesteś studentem II, III, IV lub V roku (preferowany kierunek: Informatyka)

  • znasz budowę i zasadę działania komputerów (PC), dobrze znasz system Windows (7, 10) i pakiet MS Office

  • biegle poruszasz się na platformach mobilnych (Android, iOS)

  • jesteś elastyczny, komunikatywny i otwarty

  • znasz język angielski przynajmniej w stopniu komunikatywnym

  • znajomość języków programowania i relacyjnych baz danych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

Staż na okres min. 6 m-cy (to nie staż wakacyjny), liczymy na dłuższą współpracę (ok. 2 lat)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • dyżury lekarza w biurze

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do wyżywienia