Logo Pracuj.pl

Stażysta w Dziale IT

Lorenz Services sp. z o.o.O firmie

  • Sady (pow. poznański)
    Sady (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • poznasz wszystkie działy z obszaru świadczenia usług IT: Aplikacji, Infrastruktury, Service Delivery
  • nauczysz się podstaw pracy z systemem SAP
  • zdobędziesz wiedzę o technicznych procesach pierwszej linii wsparcia systemu
  • będziesz zarządzać dostępem użytkowników do systemu
  • zajmiesz się wstępną analizą napływających zgłoszeń problemów w SAP (triage) i przypisaniem ich do drugiej linii wsparcia
  • będziesz wspierać użytkowników kluczowych w zakresie zarządzania przepływami dokumentów w oparciu o matryce xFlow

Nasze wymagania

  • kończysz lub jesteś absolwentem studiów o profilu informatycznym (preferowany kierunek)
  • dobrze znasz język angielski
  • jesteś gotowy do podjęcia pełnoetatowej pracy przez 18 miesięcy
  • nie są Ci obce zagadnienia dotyczące systemów zarządzania typu ERP
  • posiadasz umiejętności analityczne i potrafisz pracować z arkuszami kalkulacyjnymi zawierającymi duże zbiory danych
  • znasz narzędzia pakietu Google Workspace np. GMail, Google Docs czy Meet (mile widziane)
  • posiadasz wiedzę z zakresu biblioteki procesów IT (ITIL) (mile widziane)
  • potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem pracy
  • lubisz pracę w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wraz z wynagrodzeniem na okres 18 miesięcy
  • wykorzystanie znajomości języka angielskiego w praktyce każdego dnia
  • dofinansowanie nauki języków obcych
  • możliwość uzyskania stałego zatrudnienia na czas nieokreślony po zakończeniu stażu
  • pracę w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej rozwojowi osobistemu
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (możliwość rozpoczynania pracy w przedziale 6:45 - 9:00)
  • zorganizowany dojazd do pracy autobusem firmowym (15 minut z Ogrodów)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników

Lorenz Services sp. z o.o.

Czego potrzeba, aby stworzyć najlepsze snacki? Pasji, zaangażowania i radości tworzenia. To właśnie one najlepiej opisują nasz zespół ludzi, którzy z zapałem i energią mierzą się z wyzwaniami.

Jesteśmy Lorenz Snack-World, jednym z wiodących graczy na europejskim rynku przekąsek. Produkujemy chipsy, słone paluszki, chrupki, krakersy i inne słone przekąski i sprzedajemy je w ponad 80 krajach na całym świecie. Spółki Grupy Lorenz znajdują się w Niemczech, Polsce, Rosji i Austrii. Chcesz pracować z nami dla takich marek jak Crunchips, Lajkonik czy Monster Munch?

Stażysta w Dziale IT, Sady (pow. poznański)