Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w dziale IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 14.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 1995 roku działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia design oraz produkcji wysokiej jakości materiałów POS. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich.

     Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu.  Aby umacniać naszą pozycję rynkową oraz wspierać dalszy dynamiczny rozwój firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Konfiguracja i instalacja sprzętu klasy PC
    • Obsługa zgłoszeń z systemu helpdesk
    • Inwentaryzacja sprzętu wraz z utrzymaniem dokumentacji technicznej
    • Obsługa drukarek wraz z podstawowym serwisem
    • Czynny udział we wdrożeniach i nowych projektach informatycznych

    Wymagania:

    • Znajomość systemów operacyjnych Windows
    • Znajomość budowy komputera
    • Znajomość obsługi sprzętu peryferyjnego PC
    • Podstawowa znajomość sieci LAN
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Płatny staż w przedsiębiorstwie będącym liderem w swej branży
    • Możliwość dostosowania czasu pracy do harmonogramu zajęć
    • Wynagrodzenie proporcjonalne do przepracowanych godzin
    • Referencje po pozytywnie zakończonej współpracy
    opis