Oferta pracy

Stażysta w Dziale Jakości

BorgWarner

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie analiz jakościowych

  • Gromadzenie i przetwarzanie danych

  • Przeprowadzanie analiz statystycznych

  • Tłumaczenie i opracowywanie dokumentów

  • Wdrażanie nowych produktów w zakładzie

  • Uczestnictwo w projektach z dziedziny ciągłego rozwoju

Nasze wymagania

  • Student lub absolwent kierunku technicznego

  • Dostępność min. 4 dni w tygodniu

  • Chęć zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Porozumiewanie się w j. angielskim w stopniu komunikatywnym

  • Praktyczna znajomość Excela

  • Chęć pracy w międzynarodowym środowisku

To oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o umowę o pracę na ok. 6 miesięcy przez agencję

  • Możliwość przedłużenia współpracy i rozwoju kariery zawodowej

  • Opiekę merytoryczną doświadczonego zespołu

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy: między 7:00 a 9:00

  • Własne biurko, komputer i sprzęt niezbędny do samodzielnej pracy

  • Bezpłatny dojazd z Warszawy (przystanki: Rondo Daszyńskiego, Ciepłownia Wola)

  • Pracę w nowoczesnym, zrobotyzowanym parku maszynowym

  • Możliwość poznania przebiegu produkcji seryjnej i innowacyjnych procesów technologicznych

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników