Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta w dziale Jakości, Inżynieringu lub ECO

Flextronics LogisticsO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wsparcie realizowanych projektów w działach: Jakość (medical), ENG, ECO, Produkcja

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem ostatniego roku na kierunku technicznym, logistycznym lub zarządzania projektami

  • Szukasz wakacyjnego stażu, z późniejszą możliwością zatrudnienia

  • Jesteś osobą, która szybko się uczy

  • Posiadasz zdolności analityczne

  • Potrafisz pracować w zespole

  • Jesteś komunikatywny i łatwo nawiązujesz pozytywne relacje z innymi

  • Posługujesz się językiem angielskim

  • Znasz narzędzia MS Office w szczególności Excel

To oferujemy

  • Zobaczysz jak wygląda codzienna praca w dziale pokrewnym do kierunku studiów

  • Nauczysz się jak radzić sobie z wyzwaniami

  • Poznasz procesy i procedury obowiązujące w firmie

  • Zdobędziesz bezcenne doświadczenie

  • Staniesz się częścią międzynarodowej korporacji

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Flextronics Logistics

Flex dostarcza kompleksowe rozwiązania dla małych i dużych firm, w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewniamy usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Nasza organizacja liczy łącznie ponad 100 oddziałów i 200 000 pracowników. W Polsce znajdziecie nas w Tczewie i Łodzi.

We Flex w Łodzi świadczymy szeroko rozwinięte usługi związane z produkcją, serwisowaniem, magazynowaniem i logistyką.

Realizując zlecenia dla czołowych przedstawicieli z różnych branż, codziennie udowadniamy, że oferowane przez nas rozwiązania, zaplecze techniczne i specjalistyczna wiedza stanowią gwarancję najwyższej jakości.

Jesteśmy niezawodnym partnerem. Razem tworzymy przyszłość.

Przewiń do profilu firmy