Oferta pracy

Stażysta w dziale jakości (QKB)

ETO MAGNETIC Sp. z o.o.O firmie

ETO MAGNETIC Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego 7

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Jakości w bieżących zadaniach,

  • Analiza i przygotowywanie danych dotyczących zagadnień jakościowych,

  • Weryfikacja i aktualizacja dokumentacji jakościowej i procesowej,

  • Prowadzenie mini-projektów bazujących na wykorzystaniu narzędzi i metod z zakresu jakości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – język niemiecki mile widziany,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Obsługa MS Office,

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie wchodzącej w skład międzynarodowego koncernu,

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive

  • Zatrudnienie w czasie płatnego stażu w ramach umowy o pracę,

  • Miła i przyjazna atmosfera w pracy

  • Możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu i rozwoju wewnątrz struktur firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dwudaniowy obiad za 8 zł

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Zaproszenie na rozmowę

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Rozpoczęcie współpracy

Firma ETO MAGNETIC Sp. z o.o. producent cewek i elektromagnesów w branży samochodowej, działająca w Polsce od 2001 roku, poszukuje kandydata na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy