Logo Pracuj.pl

Stażysta w Dziale Jakości

Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. Oddział we WrocławiuO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu

Bora-Komorowskiego 6

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca z Kierownikiem ds. Systemu Zarządzania Jakością,
  • Czynny udział w Audytach Wewnętrznych Systemu Jakości,
  • Opracowywanie oraz nadzór nad dokumentami, raportami, zestawieniami w ramach ISO 9001
  • Wspieranie działań w ramach procesu wdrażania części do masowej produkcji (PPAP)
  • Blokowanie odblokowywanie materiału w systemie SAP
  • Pomoc w kontroli wejściowej
  • Analiza danych jakościowych, pomoc w analizowaniu braków jakościowych

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta kierunku technicznego lub związanego z jakością
  • dostępność preferowana 4-5 dni w tygodniu
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (oraz/lub Google Drive)
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności i otwartości
  • umiejętności czytania rysunku technicznego

Mile widziane

  • znajomość normy ISO 9001
  • znajomość narzędzi jakościowych (8D, PDCA, Pareto, FMEA, 5WHY)
  • podstawowych narzędzi pomiarowych : suwmiarka, wysokościomierz

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Elastyczny harmonogram,
  • Płatny staż,
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.

Benefity

  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 21,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 7 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne wyniki sprzedaży w 2018 roku wyniosły około 21 miliardów dolarów. Zatrudnia 92,000 pracowników oraz posiada 65 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

Produkty i marki takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach.

O stanowisku:

Jeszcze studiujesz lub właśnie zakończyłeś swoją edukację? Whirlpool oferuje Ci doskonałą szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia.

Stażysta w Dziale Jakości, Bora-Komorowskiego 6, Wrocław