Stażysta w dziale komunikacji i PR

  • Grójec, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 01.12.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 31.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Faurecia to globalny lider branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w trzech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin oraz wnętrzach samochodowych. Działamy w 35 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w 300 zakładach produkcyjnych i 30 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie.

    W Polsce Faurecia jest obecna od 1998 roku. W 9 zakładach produkcyjnych (Grójec, Jelcz-Laskowice, Gorzów Wielkopolski, Legnica i Wałbrzych) oraz w dwóch centrach R&D (Grójec, Wałbrzych). Zatrudniamy dziś już blisko 10 000 pracowników.

    Nowe trendy oraz oczekiwania użytkowników samochodów zmieniają dzisiejszą branżę motoryzacyjną. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.
    Miejsce pracy: Grójec

    PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

    • dbałość o spójny wizerunek firmy w oparciu o zasady Corporate Identity
    • współpracy z dostawcami: agencjami reklamowymi, agencjami PR, drukarniami, freelancerami
    • koordynacja procesu tworzenia materiałów marketingowych: ulotek, plakatów, materiałów do komunikacji wewnętrznej
    • zarządzanie intranetem na poziomie kraju
    • współtworzenie materiałów PR
    • organizowanie wydarzeń na poziomie kraju
    • inicjowanie oraz zarządzanie akcjami CSR
    • współpraca z fabrykami w zakresie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej

    OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

    • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki komunikacja, marketing, PR)
    • swobodnego i poprawnego posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i/lub francuskiego (praca w międzynarodowym środowisku)
    • bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office, mile widziana znajomość programów graficznych
    • bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności działania pod presją czasu
    • samodzielności, wnikliwości i rzetelności w działaniu, postawy can do it!

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na 15 miesięcy:
    • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
    • pracę w ambitnym zespole
    • możliwość nabywania doświadczeń oraz rozwoju osobistego w ramach struktury firmy
    • pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę
    • kartę sportową współfinansowaną przez pracodawcę
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
    • naukę języków obcych
    • możliwość dofinansowania dojazdu do pracy z wybranych miejsc (Warszawa, Radom, Piaseczno)

    Aplikacje wraz z klauzulą o zgodzie na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych należy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko  z wybranymi kandydatami.