Oferta pracy

Stażysta w Dziale Księgowości

BREMBO POLAND Sp. z o.o.

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

W czasie trwania stażu stażysta będzie miał okazję zapoznać się z funkcjonowaniem działu księgowości w międzynarodowej firmie.

Poprzez swoją aktywność będzie wspierał funkcjonowanie działu księgowości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Dobra znajomość Ms Office, w szczególności Ms Excel

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Roczny, płatny staż w Dziale Księgowości w oparciu o umowę o pracę

  • Ambitne zadania, które pozwolą Ci przekuć wiedzę teoretyczną ze studiów na praktyczne działania

  • Pasję i zaangażowanie współpracowników

  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do Kart Multisport oraz pakiet świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Brembo to włoski koncern, działający w branży motoryzacyjnej od ponad 50 lat, światowy lider dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.

Brembo mocno wierzy w możliwości, jakie prezentuje dobrze wyszkolony, współgrający zespół. Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu. Brembo obecne jest w 15 krajach na świecie, a od ponad 25 lat istnieje także w Polsce, która stała się jednym z najbardziej istotnych miejsc skoncentrowania uwagi w obszarze produkcyjnym. W czterech funkcjonujących zakładach w Polsce zatrudniamy ponad 2000 osób.

Przewiń do profilu firmy