Oferta pracy

Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

Stażysta w Dziale Księgowości

Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.O firmie

  • 3 Maja 30, Rybnik
    Rybnik, śląskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 05 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

3 Maja 30

Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja załączników i monitorowanie faktur w wewnętrznym systemie

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • pomoc przy rozliczaniu delegacji krajowych i zaliczek pracowników

  • księgowanie prostych operacji gospodarczych

  • inne zlecone prace w ramach szkolenia z zasad ujmowania zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych

  • obsługa urządzeń biurowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe - rachunkowość (mile widziani studenci ostatnich lat w trybie zaocznym)

  • ogólna wiedza z zasad księgowania

To oferujemy

  • 3 miesięczny, płatny staż w Dziale Księgowości pod okiem opiekuna

  • umowa stażowa/absolwencka

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia w gronie profesjonalistów

  • możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu

  • gwarantujemy pakiet szkoleń adaptacyjnych oraz niezbędne narzędzia do realizacji wyznaczonych celów

Politan to polski producent oraz dostawca kompleksowych rozwiązań, które stanowią odpowiedź na problemy napotykane podczas prowadzenia gospodarstwa domowego.

Swoją strategię biznesową opieramy na dwóch filarach: sprzedaży produktów naszych marek, skierowanych do konsumenta oraz produkcji rozwiązań dla sektora B2B w zakresie konfekcjonowania oraz tworzenia indywidualnej technologii. Rozwój naszego przedsiębiorstwa ściśle powiązany jest z innowacyjnością, co przejawia się między innymi w proponowanych rozwiązaniach biznesowych oraz powstawaniu opatentowanych produktów. Więcej informacji na www.politan.pl.

Przewiń do profilu firmy