Oferta pracy

Stażysta w Dziale Księgowości

MAHLE Shared Services Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie poprawności danych na dokumentach (fakturach/notach kredytowych)

  • Wsparcie zespołu w przetwarzaniu transakcji księgowych z wykorzystaniem SAP w obszarze zobowiązań lub należności

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca

  • Wykonywanie prac administracyjnych

  • Przestrzeganie procedur i zgłaszanie nieprawidłowości przełożonemu

Nasze wymagania

  • Chęć do nauki w obszarze finansów

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel), mile widziana znajomość systemu SAP

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Zdolność do pracy indywidualnej jak i zespołowej

  • Znajomość j. angielskiego co najmniej na poziomie komunikatywnym

  • Dyspozycyjność w wymiarze 40h tygodniowo- z możliwością elastycznego dopasowania czasu pracy do grafiku zajęć.

To oferujemy

  • Płatny staż

  • Szansę na rozwój w obszarze finansów w międzynarodowej firmie

  • Możliwość stałego zatrudnienia po odbyciu stażu

  • Możliwość pracy z ciekawymi ludźmi w miłej atmosferze

  • Dofinansowanie do pakietu benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

MAHLE Shared Services Poland Sp. z o.o.

Razem osiągamy więcej - #StrongerTogether. Łącząc pracę zespołową z pasją do motoryzacji staliśmy się wiodącym międzynarodowym partnerem rozwojowym oraz dostawcą dla branży motoryzacyjnej. Poszukujemy osób, które wspólnie z nami będą kształtowały mobilność jutra. Bądź częścią pełnego wizji przedsięwzięcia, w którym 79 000 pracowników na całym świecie tworzy nowe zrównoważone rozwiązania dla e-mobilności i silników spalinowych. Dołącz do MAHLE i rozwijaj się pracując we wspaniałych zespołach.

Przewiń do profilu firmy

Zachęcamy Cię do pełnego wykorzystania Twojego potencjału i pracy we wspaniałym zespole. Zapewniamy ekscytujące zadania i indywidualne wsparcie Twojej kariery. Wyślij zgłoszenie teraz!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.