Logo Pracuj.pl

Stażysta w Dziale Logistyki

Duni PolandO firmie

25,00
brutto / godz.
  • Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Duni Poland

Syrenia 4

Nowe Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Jeśli do nas dołączysz, będziesz:

wykonywał umowę zlecenie

pracował w międzynarodowym środowisku

pracował z najnowszymi narzędziami typu platforma (SAP), platformy web dostawców usług transportowych

obsługiwał zlecenia transportowe od strony administracyjnej

tworzył i przygotowywał raporty na spotkania z podwykonawcami

miał możliwość pracy z naszego biura, po okresie wprowadzenia pracy hybrydowej

Nasze wymagania

Jesteś dla nas idealnym kandydatem jeśli:

• jesteś studentem/-ką IV/V roku (wymóg konieczny)

• myślisz, że w przyszłości mógłbyś/-łabyś związać swoją karierę z Logistyką / Transportem

• dysponujesz biegłą umiejętnością obsługi komputera (obsługa poczty, poruszanie się po systemie operacyjnym)

• jesteś otwarty/-a na nowe wyzwania,

• jesteś odpowiedzialną i zaangażowaną osobą

• posiadasz inicjatywę, myślisz w sposób analityczny

• posiadasz komunikatywną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

• chciałbyś/-łabyś zdobyć pierwsze doświadczenie w transporcie w międzynarodowej firmie

Stażysta w Dziale Logistyki, Syrenia 4, Nowe Miasto, Poznań