Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w Dziale Logistyki

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ANIMEX jest właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury, czy Morlinki. To największy producent i eksporter mięsaoraz przetworów mięsnych w Polsce. Animex posiada zakłady produkcyjne w Ostródzie, Starachowicach, Ełku, Szczecinie, Suwałkach, Opolu, Iławie i Kutnie.

    Obecnie poszukuje Kandydatów na stanowisko:
    Stażysty w Dziale Logistyki

    Miejsce pracy: Szczecin Dąbie
    Główne zadania:
    • Czynny udział w codziennych zadaniach operacyjnych działu
    • Aktywne wsparcie przy realizacji planów
    • Udział w procesie wdrażania nowych wyrobów
    • Sporządzanie dokumentacji technologicznej
    Wymagania:
    • Studenci 5 roku lub absolwenci do 2 lat po ukończeniu studiów – Logistyka
    • Doświadczenie zawodowe lub praktyki (mile widziane)
    • Kreatywność, otwartość na zmiany i wyzwania
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość programów MS Office

    Oferujemy:

    • Płatny staż (9 miesięcy) na zasadach umowy o pracę z planem docelowego zatrudnienia
    • Rozwój przez działanie w konkretnych zadaniach
    • Jasną ścieżkę rozwoju i awansu
    • Pakiet benefitów

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przekazanie CV :
    • osobiście: ANIMEX Foods, ul. Pomorska 115b, 70-812 Szczecin l
    • przesłanie jej nza pomocą przycisku aplikowania, podając w temacie Staż Logistyka

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U z 2002r. Nr 101 poz.926 ze zm.)