Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta w Dziale Logistyki

Eaton TczewO firmie

  • 30 Stycznia 55, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Eaton Tczew

30 Stycznia 55

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie Działu Logistyki w codziennych zadaniach,

  • Wsparcie przy tworzeniu oraz nadzorze nad dokumentacją związaną z obszarem logistyki,

  • Dbałość o prawidłową realizację procesów logistycznych,

  • Przyjmowanie faktur w systemie,

  • Analiza danych.

Nasze wymagania

  • Student ostatniego roku studiów lub absolwent do roku od ukończenia studiów (mile widziane wykształcenie techniczne),

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Dobra znajomość programów MS Office,

  • Dyspozycyjność do pracy minimum 4 dni w tygodniu,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy z ludźmi.

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • Wspaniałe środowisko pracy – bezpieczeństwo i etyka są dla nas bardzo istotne, jesteśmy w dziesiątce najbardziej etycznych firm na świecie,

  • Kulturę i Wartości – w Eaton nasze wartości i kultura definiują to kim jesteśmy,

  • Bogaty program wellness,

  • Możliwości rozwoju, szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne,

  • Możliwość poznania elementów łańcucha logistycznego,

  • Rozbudowany system wspierania pracowników.

Eaton Tczew

Eaton Corporation jest producentem szerokiej gamy produktów z branż zarządzania energią (automotive, trucks, hydraulics, aerospace, electric). Posiadamy ponad stuletnie doświadczenie i jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie produktów i usług związanych z systemami kontroli i dystrybucji mocy, zasilaniem awaryjnym oraz automatyką przemysłową; komponentów hydraulicznych; paliwa lotniczego; systemów hydraulicznych i pneumatycznych wojskowego i cywilnego zastosowania; a także systemów zwiększających osiągi, ekonomiczne zużycie paliwa i bezpieczeństwo w samochodach osobowych i ciężarówkach. W 2012 roku Eaton połączył się z Cooper Industries. Obecnie zatrudniamy około 100.000 osób i sprzedajemy produkty w ponad 175 krajach. W Polsce Eaton obecny jest od 1997 roku. Nasze zakłady produkujące części do samochodów osobowych i ciężarowych zlokalizowane są w Bielsku-Białej i Tczewie, w Gdańsku natomiast znajduje się główne biuro sprzedaży komponentów kontroli i dystrybucji energii elektrycznej.

Więcej informacji na stronie www.eaton.com

Przewiń do profilu firmy