Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1202 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w dziale Logistyki

  • Wałbrzych, dolnośląskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do 99 500 profesjonalistów
    w 34 krajach
    Faurecia jest odnoszącą sukcesy firmą projektowo - produkcyjną specjalizującą się w wysokiej jakości rozwiązaniach technicznych, z których korzystają wiodący producenci samochodów na świecie. Dbamy o bezpieczeństwo, komfort, wzornictwo i ochronę środowiska naturalnego.

    Pomóż nam tworzyć przyszłość
    Potrzebujemy ludzi ambitnych. W dobie ciągłych ulepszeń i zmian w branży motoryzacyjnej chcemy utrzymać naszą wysoką pozycję. Dążymy do zwiększenia rentowności, wzrostu konkurencyjności, optymalizacji działań związanych z rozwojem nowych konstrukcji oraz utrzymania pozycji lidera w zakresie innowacji produktowej i organizacyjnej.

    Obecnie do Zakładu w Wałbrzychu poszukujemy osób na stanowisko:

    Główne zadania i obowiązki:

    • Organizacja i nadzór nad transportami
    • Planowanie transportów w oparciu o potrzeby logistyki
    • Ścisła współpraca ze spedycjami
    • Praca z systemem oPhone
    • Optymalizacja, kontrola i raportowanie kosztów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Język angielski – biegle
    • Znajomość pakietu Microsoft Office
    • Otwartość i komunikatywność

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.
    • Pakiet szkoleń.

    Zgłoszenia (CV + list motywacyjny w języku polskim i angielskim) wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku do aplikowania

    lub

    Faurecia Wałbrzych S.A.
    Akcesoria Foteli Samochodowych
    ul. Jachimowicza 3, 58-306 Wałbrzych

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko
    z wybranymi kandydatami.

    Więcej informacji znajdziesz na stronie:
    www.faurecia.com