Oferta pracy

Stażysta w dziale Marketingu Porsche

Volkswagen Group PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

Volkswagen Group Polska

Krańcowa 44

Poznań

Poszukujemy kandydatów do Marki Porsche na stanowisko:

/zadania/

  • Współtworzenie konfiguratora i aktualnych informacji produktowych
  • Wsparcie w obszarze analiz cenowych
  • Wsparcie w przygotowaniu szkoleń nietechnicznych
  • Współpraca z centralą w obszarach produktu i szkoleń
  • Pomoc z zapytaniami od dealerów
  • Koordynacja przygotowania materiałów produktowych oraz tłumaczeń

/oczekiwania/

  • Jesteś studentem studiów inżynierskich/ magisterskich lub świeżym absolwentem (max rok od ukończenia studiów)
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz umiejętności wyciągania wniosków z danych liczbowych
  • Przejawiasz techniczne zainteresowanie marką
  • Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym umożliwiającym swobodną komunikację biznesową min. B2
  • Posiadasz ciekawe doświadczenie zdobyte podczas pracy, staży, praktyk lub wolontariatów
  • W sposób zaawansowany korzystasz z narzędzi MS Office
  • Posiadasz prawo jazdy kat.B
  • Lubisz wyzwania i ambitne cele

/korzyści/

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat na okres 24 miesięcy

leasing samochodowy dla pracowników

szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników

atrakcyjny pakiet prywatnej opieki medycznej

bogaty wybór kart benefitowych (Multisport, Ticket Sport & Culture, Ticket Restaurant)

praca z pasjonatami motoryzacji w międzynarodowej organizacji
Jesteśmy Volkswagen Group Polska. Jesteśmy zespołem. Zawsze chcemy więcej.
Działamy razem. Tworzymy reguły gry. I nigdy nie przestajemy. To nas definiuje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy