Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta w Dziale Marketingu

Also Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Praktykant / Stażysta

ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen/Szwajcaria) łączy klientów i dostawców z branży ICT. Grupa oferuje rozwiązania ponad 550 renomowanych dostawców sprzętu, opro- gramowania i usług informatycznych dla ponad 100 000 klientów, którzy mogą korzystać z szerokiego spektrum zindywidualizowanych usług logistycznych, finansowych, usług IT oraz tradycyjnych usług dystrybucyjnych. ALSO udostępnia wszystkie usługi w jednym miejscu – począwszy od tworzenia złożonych środowisk IT, poprzez dostarczanie i utrzymanie sprzętu i oprogramowania, aż po zwroty, regenerację i remarketing sprzętu IT. ALSO posiada swoje przedstawicielstwa w 24 krajach Europy i generuje łączną sprzedaż netto w wysokości około 10,7 mld euro, zatrudniając około 4 000 pracowników w 2019 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://also.com

Staż w Dziale Marketingu
(Studenci kierunków: Marketing/IT)

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa realizacja projektów marketingowych
  • Ścisła współpraca z Marketing Project Manager
  • Realizacja działań komunikacyjnych i promocyjnych
  • Rozliczanie budżetów projektów marketingowych
  • Przygotowywanie i rozliczanie programów lojalnościowych oraz konkursów i promocji organizowanych dla Partnerów Handlowych
  • Archiwizacja dokumentacji projektów marketingowych

Jeśli posiadasz:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość MS Excel i Power Point
  • Znajomość narzędzi i metod planowania kampanii marketingowych
  • Umiejętność tworzenia komunikacji marketingowej w jęz. angielskim
  • Szerokie horyzonty, otwarty umysł i i kreatywność
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i nawiązywania kontaktów
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz organizacja pracy na wysokim poziomie
  • Dokładność oraz dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość rozwoju w zakresie Marketingu / IT

Ogłoszenie archiwalne