Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta w Dziale Marketingu

Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Redagowanie oraz tworzenie (pod nadzorem przełożonego) marketingowych tekstów promocyjnych;

  • Wsparcie w tworzeniu newsletterów;

  • Wsparcie w tworzeniu artykułów do publikacji wewnętrznych online i offline;

  • Wsparcie pracowników Działu Marketingu w codziennej pracy;

  • Przygotowywanie publikacji online i offline z kontrahentami zewnętrznymi;

  • Bieżąca współpraca z kontrahentami w celu realizowania projektów marketingowych, np. przygotowywanie publikacji online i offline;

  • Przygotowywanie prezentacji na potrzeby działu marketingu;

  • Współpraca przy opracowywaniu i dystrybucji wybranych materiałów wspomagających promocję i sprzedaż;

  • Tłumaczenia materiałów marketingowych.

Nasze wymagania

  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Wykształcenie wyższe – najlepiej w trakcie studiów (mile widziani studenci studiów zaocznych);

  • Zdolności dziennikarskie – „lekkie pióro”;

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook) – warunek konieczny;

  • Gotowość do pracy hybrydowej: z domu/z biura;

  • Dbałość o szczegóły i gotowość do podejmowania inicjatywy;

  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy biurowej.

To oferujemy

  • Współpracę z kreatywnym i przyjaznym zespołem

  • Płatny staż na czas określony (7 miesięcy)

  • Ciekawe i różnorodne zadania

  • Realny wpływ na realizację projektów marketingowych

  • Możliwość rozwoju i zdobycia umiejętności zawodowych w rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o. o.

To firma z ponad 55 letnią tradycją. Posiadamy ponad 250 produktów do pielęgnacji skóry i ciała, makijażu a także zapachów. Jesteśmy obecni na blisko 40 rynkach na całym świecie, wyróżnia nas wyjątkowy serwis oferowany przez Niezależne Konsultantki Kosmetyczne. W Polsce jesteśmy obecni od 15 lat, należymy do PSSB. Jako pracodawca cenimy zaangażowanie, lojalność, nastawienie na wyniki i elastyczność w działaniu.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za udział w realizacji projektów marketingowych, głównie związanych z obszarem komunikacji i digital marketingu.