Oferta pracy

Stażysta w dziale marketingu

COLIANO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie realizacji projektów długo- i krótko-terminowych,

  • wsparcie kampanii marketingowych,

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami,

  • przygotowanie prezentacji,

  • wsparcie Marketing Managera w działaniach operacyjnych,

  • przygotowanie raportów danych z raportów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • otwartość i zapał do zdobywania doświadczeń,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność komunikacji,

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • znajomość MS Excel,

  • zdolności analityczne,

  • wcześniejsze doświadczenia w obszarze marketingu w postaci praktyk lub działalności w organizacjach studenckich będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • płatny staż na umowie zlecenie

  • szkolenia z budżetu firmy

  • możliwość stażu w polskiej firmie będącej jednym z liderów na rynku słodyczy

  • standardowe narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)

COLIAN

Colian Holding Sp. z o.o. to prężnie działająca grupa kapitałowa, skupiająca silne polskie marki. Specjalizuje się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży wysokiej jakości artykułów spożywczych.

W skład grupy wchodzą m.in. spółki: Colian sp. z o.o., producent słodyczy, kulinariów (przypraw, bakalii) i napojów oraz Colian Logistic sp. z o.o., zajmująca się magazynowaniem i dystrybucją produktów. Główna siedziba spółki mieści się w Opatówku k. Kalisza. Grupa posiada zakłady w Bydgoszczy, Lublinie, Opatówku, Kaliszu i Wykrotach. Jej wyroby trafiają na rynek polski oraz do ponad 60 państw na całym świecie. Grupa zatrudnia ponad 2 000 osób.

Przewiń do profilu firmy