Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta w Dziale Marketingu

Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w obszarze działań marketingowych Działu Marketingu wspierającego nasze leki OTC, wyroby medyczne i suplementy diety

  • Wsparcie w obszarze Digital Marketingu – Social Media, SEO, SEM

  • Analiza danych

  • Współpraca przy projektach związanych z marketingiem handlowym

  • Pomoc w przygotowywaniu i we wprowadzaniu nowych produktów na rynek

  • Wsparcie w tworzeniu materiałów komunikacyjnych ATL i BTL

  • Wsparcie w koordynacji prawidłowości przebiegu wewnętrznych procesów i procedur firmy

Nasze wymagania

  • Poszukujemy studentów ostatnich lat lub absolwentów kierunków związanych z ekonomią, marketingiem, zarządzaniem etc.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, poziom min B1 wg Skali Rady Europy,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel i Power Point

  • Dodatkowa aktywność na studiach i ciekawe osiągnięcia lub pierwsze doświadczenia (praktyki/staże)

  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz efektywność w pracy zespołowej

  • Zainteresowania zagadnieniami z zakresu marketingu, analiz rynku, zarządzania oraz chęć zdobycia ciekawego doświadczenie w tym obszarze

To oferujemy

  • Możliwość realizacji samodzielnych projektów i zadań

  • Możliwość kontynuacji współpracy z nami po zakończeniu 6 miesięcznego stażu

  • Wsparcie Opiekuna Stażu

  • Współpracę z profesjonalistami i praktykami biznesu

  • Dogodną lokalizację biura ( tuż obok Dw. Warszawa Zachodnia)

  • Dofinansowanie Karty MultiSport

  • Zniżkę na nasze produkty w ramach zakupów pracowniczych

  • Poznanie specyfiki branży farmaceutycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o.

URGO Polfa Łódź to polski oddział międzynarodowego koncernu URGO, zatrudniającego ponad 3000 pracowników na całym świecie. Mamy ponad 16-letnie doświadczenie na polskim rynku gdzie jesteśmy właścicielem marek Laboratoria Polfa Łódź, Urgo, Alugastrin oraz wyłącznym dystrybutorem dermokosmetyków z laboratoriów:Uriage, Auriga. Jesteśmy jednym z liderów na rynku medycyny estetycznej gdzie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce takich laboratoriów jak: Neostrata, Exuviance oraz Merz Aesthetic. Od roku 2016 jesteśmy również obecni w Polsce z naszymi najnowszymi produktami URGO Tul a następnie URGO Clean stosowanymi w leczeniu pacjentów z ranami przewlekłymi.

Zapraszamy na https://www.urgopolfalodz.pl/kariera/ po więcej informacji

Przewiń do profilu firmy