Ta oferta pracy jest nieaktualna od 444 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w Dziale Marketingu

  • Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 31.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DUON Dystrybucja S.A. jest obecnie jednym z wiodących prywatnych dystrybutorów gazu ziemnego w Polsce, oferuje również przedsiębiorstwom kompleksowe rozwiązania energetyczne na bazie ekologicznych paliw

    Obecnie DUON Dystrybucja S.A., poszukuje kandydatów do pracy w Wysogotowie k. Poznania na stanowisko:

    Główne zadania w pracy:

    • Kontakt i współpraca z agencjami reklamowymi,
    • Analiza wybranych zagadnień rynkowych,
    • Praca nad produktami i stroną internetową spółki.

    Wymagania:

    • Ukończone studia, bądź student/studentka ostatniego roku,
    • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
    • Komunikacja w języku angielskim mile widziana,
    • Kreatywność i inicjatywa w zakresie wykonywanych obowiązków,
    • Komunikatywność, łatwość tworzenia tekstów i umiejętność pracy w zespole,
    • Znajomość MS Office (w tym umiejętność poruszania się w Excel).

    Oferujemy:

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokiej dynamice rozwoju, działającą w interesującej, kluczowej dla gospodarki branży energetycznej,
    • Dobrą atmosferę pracy oraz współpracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem,
    • Atrakcyjne perspektywy dalszego rozwoju zawodowego,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

    Aplikacje należy składać za pomocą przycisku Aplikuj

    Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Wszystkim osobom dziękujemy za zainteresowanie.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)