Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w dziale mechanicznym

  • Środa Wielkopolska, wielkopolskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 11.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Jesteśmy czołowym producentem cukru na rynku europejskim obecnym pod marką DIAMANT.

    W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko:
    Stażysta w dziale mechanicznym (Fabryka)
    Miejsce pracy:
    Cukrownia w Środzie Wlkp.
    Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

    Główne zadania:

    w zakresie wsparcia działu mechanicznego tj:

    • przygotowywaniu zapytań ofertowych do firm remontowych,
    • ocenie składanych ofert – analiza od strony technicznej i technologicznej,
    • przygotowywaniu specyfikacji i zestawień materiałowych,
    • uczestniczeniu w realizacji projektów remontowych i inwestycyjnych,
    • uczestniczeniu w rozmowach i negocjacjach handlowych,
    • rekomendacji wybranych podwykonawców,
    • nadzór nad firmami remontowymi głównie na ternie zakładu oraz audytu zewnętrzne w firmach remontowych,
    • rozwiązywanie problemów techniczno-ruchowych,
    • poszukiwanie nowych firm remontowych,
    • nadzór nad kartami maszynowymi,
    • nadzór nad kartami przebiegu służb obchodowych, zestawienie i analiza obszarów i ich awaryjności,
    • przygotowywanie zestawień zbiorczych prac remontowych, zestawień ofertowych, planów remontów.

    Oczekiwania:

    • absolwent kierunków technicznych – mile widziane z zakresu mechaniki i budowy maszyn, mechatroniki, itp.,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego (B1),
    • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office – w szczególności MS Excel,
    • dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,
    • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
    • dyspozycyjność w godz. 7-15, 3 dni w tygodniu (pon.-śr.-pt).

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na 12 miesięcy bez okresu próbnego
    • wdrożenie i przeszkolenie do pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • bezpłatną prywatną opiekę medyczną
    • ubezpieczenie grupowe na preferenycjnach warunkach
    • dofinansowanie do wypoczynku oraz obozów i kolonii dla dzieci
    • karty przedpłacone, paczki na święta

    Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

    www.diamant.pl

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

    Administratorem danych w związku z rekrutacją jest Grupa Pfeifer & Langen Polska S.A., ul. Mickiewicza 35 w Poznaniu.
    Dane podane przez Ciebie w CV będziemy przetwarzać w celu rekrutacji.
    W każdej chwili możesz napisać do nas na adres
    [email protected] i wycofać swoją aplikację.

    bottom