Oferta pracy

Stażysta w Dziale Metod (Aftermarket)

Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o.O firmie

Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o.

Bestwińska 21

Czechowice-Dziedzice

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju autonomicznej jazdy.

Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych w Czechowicach-Dziedzicach zajmuje się produkcją rozruszników, przepustnic powietrza i zaworów recyrkulacji spalin (EGR) oraz innowacyjnych generatorów elektrycznych do pojazdów hybrydowych, a także regeneracją alternatorów, rozruszników, dwumasowych kół zamachowych i kompresorów do klimatyzacji samochodowych. Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych w Czechowicach-Dziedzicach  posiada również nowoczesne centrum badawczo-rozwojowe, które dostarcza innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych.

Obecnie dla Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych w Czechowicach-Dziedzicach rekrutujemy na stanowisko
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie dokumentacją procesową (instrukcje, flow chart’y, FMEA/CP, dokumentacja maszyn);
  • Tworzenie rysunków technicznych;
  • Uczestnictwo w warsztatach prowadzonych przez Dział Metod;
  • Wystawianie zamówień;
  • Wsparcie podczas uruchomień nowych procesów;
  • Archiwizacja danych związanych z przeglądami oraz naprawami maszyn;
  • Uczestnictwo w projektach prowadzonych przez inżynierów metod.

Wymagania:

  • Student/absolwent kierunku technicznego, preferowany kierunek: (budowa maszyn, mechanika, automatyka, elektronika, informatyka);
  • Znajomość języka C# i Java Script będzie mile widziana;
  • Znajomość programu AutoCad;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Kreatywność i dynamizm w działaniu;
  • Samodzielność i dokładność;
  • Dobra znajomość obsługi komputera;
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu.

Oferujemy:

  • Kilkunastomiesięczny staż w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem w branży automotive oraz możliwość pozostania w firmie;
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie – stawka rosnąca;
  • Sponsorowane prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz bezpłatną opiekę medyczną na terenie zakładu;
  • Comiesięczną premię za wyniki zakładu, premię wakacyjną oraz świąteczną;
  • Konkursy na propozycje ulepszeń;
  • Ciekawe możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi stosowanych w międzynarodowej Grupie.

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Valeo Autosystemy Sp. z o.o. oraz Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o.(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”

Chcąc wziąć udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższej klauzuli:

“Wyrażam również zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne