Oferta pracy

Stażysta w dziale personalnym

Transgourmet Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie i weryfikacja danych dotyczących czasu pracy,

  • archiwizacja dokumentacji,

  • rozliczanie czasu pracy,

  • analiza i raportowanie danych.

Nasze wymagania

  • posiadających status studenta,

  • gotowych do podjęcia pracy na ½ etatu,

  • dokładnych i skrupulatnych,

  • potrafiących bardzo dobrze organizować pracę własną,

  • posiadających umiejętność obsługi MS Office (w szczególności MS EXCEL).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,

  • dodatkowy dzień wolny w co piątą rocznicę zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy,

  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe),

  • możliwość przystąpienia do programu MultiSport,

  • zniżki pracownicze na zakupy w halach Selgros Cash & Carry i u naszych Partnerów Biznesowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne