Oferta pracy

Stażysta w Dziale Personalnym

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Zielonka, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Praktykant / Stażysta
Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.
Lokalizacja: Zielonka

Twoje zadania:

  • aktywny udział w bieżących zadaniach i projektach działu;
  • rozliczanie czasu pracy pracowników w systemie kadrowo-płacowym;
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej;
  • weryfikacją dokumentów pracowniczych;
  • wsparcie działu w bieżących zadaniach.

Twój profil:

  • wykształcenie wyższe lub status studenta;
  • chęć do nauki i zdobycia doświadczenia z zakresu administracji personalnej;
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • umiejętność pracy w zespole.

Twoje Benefity/Oferujemy:

  • płatny 3- miesięczny staż – zatrudnienie na umowę o praktykę absolwencką (zgodnie z ustawą z dnia 17 lipca 2009r. o praktykach absolwenckich);
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowej korporacji będącej światowym liderem przemysłu energoelektronicznego;
  • atrakcyjny staż w przyjaznym środowisku pracy;
  • wsparcie doświadczonych pracowników w wykonywaniu zadań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje
odrzucone zostaną zniszczone.

TRUMPF jest i pozostanie firmą rodzinną. Chcesz dołączyć do rodziny pracowników TRUMPF?
Czekamy na Twoją aplikację.

Kontakt:

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.
Marecka 47
05-220 Zielonka
Polska

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy