Oferta pracy

Stażysta w Dziale Planowania i Logistyki

Hochland Polska Sp. z o.o.

Okrężna 2

Kaźmierz (pow. szamotulski)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Zespołu przy zadaniach projektowych;

  • wsparcie w bieżącej współpracy z operatorami logistycznymi, prowadzenie niezbędnych zestawień i przygotowywanie raportów;

  • przygotowanie tygodniowych analiz na potrzeby Działu;

  • przygotowanie planów zaopatrzenia i prognoz zamówień w systemie SAP;

  • współpraca przy aktualizacji danych podstawowych;

  • wsparcie we wprowadzaniu oraz rozliczaniu operacji magazynowych;

  • będziesz brał udział w codziennych spotkaniach zespołów Planowania i Logistyki; dzięki czemu poznasz specyfikę łańcucha dostaw (od zakupu surowca, po półkę sklepową)

Nasze wymagania

  • jesteś studentem lub absolwentem takich kierunków jak: Logistyka, Informatyka Zarządzanie, lub pokrewne;

  • chcesz poznać specyfikę pracy w obszarze Planowania i Logistyki;

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym;

  • posiadasz umiejętności analitycznego myślenia;

  • Excel To Twój konik;

  • lubisz kontakt z ludźmi;

  • szybko uczysz się.

Mile widziane

  • posiadasz doświadczenie w obszarach Planowania Łańcucha Dostaw, Zaopatrzenia, Magazynowania itp.;

To oferujemy

  • w trakcie stażu otrzymasz wsparcie mentora i zdobędziesz doświadczenie przygotowujące do pracy w dziale Logistyki i Planowania;

  • będziesz mógł wziąć udział w wewnętrznym programie stażowym korzystając ze szkoleń i doświadczenia Pracowników innych działów firmy;

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy (office 365, SAP, APO)

  • hybrydowy system pracy (home office / biuro)

  • duża dawkę wiedzy i „fun’u” z wykonywanych zadań w zgranym Zespole

Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów sera. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych produktów: serów topionych, twarogowych i dojrzewających. W Polsce produkujemy je w dwóch zakładach: w Kaźmierzu (k/Poznania), gdzie mieści się centrala firmy oraz w Węgrowie (k/Siedlec). Mamy też nowe biuro w Poznaniu, gdzie mieści się większość funkcji administracyjnych. By codziennie dostarczać niezmiennie najwyższą jakość, stale rozwijamy się i uczymy, a nasza struktura żywo reaguje na potrzeby biznesu i rynku.

Przewiń do profilu firmy