Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w Dziale Planowania Materiałowego

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 15.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Elica jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego. W Elica stwarzamy przyjazne warunki pracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Top Employer 2018.

    W związku z rozwojem struktur w Polsce, obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na następujące stanowisko:

    STAŻYSTA
    W DZIALE PLANOWANIA MATERIAŁOWEGO

    Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

    Obowiązki

    • Wsparcie w analizie planów produkcyjnych pod względem zakupów materiałowych
    • Wsparcie w sporządzaniu prognoz zapotrzebowania materiałowego dla dostawców zgodnie z planem produkcji
    • Kontrola terminowości dostaw
    • Wysyłanie materiałów do dostawców na podwykonanie
    • Wsparcie w zarządzaniu gospodarką materiałową
    • Praca w systemie SAP
    • Odpowiedzialność za przegląd i minimalizowanie stanów magazynowych zgodnie ze strategią firmy

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe (licencjackie/inżynierskie/magisterskie) lub studenci ostatnich kierunków technicznych lub ekonomicznych
    • Dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel)
    • Podstawowa lub komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność pracy w grupie
    • Inicjatywa, energia w działaniu i doskonałe zdolności interpersonalne
    • Dyspozycyjność przez pięć dni w tygodniu

    Oferta

    • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i poznania funkcjonowania dużej firmy produkcyjnej
    • Przeszkolenie w zakresie obsługi systemu SAP
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole Darmowe lekcje językowe (angielski lub włoski)
    bottom
    bottom
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj

    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub „Aplikuj teraz” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Elica Group Polska Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Elica Group Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo do jej wycofania w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Elica Group Polska przed cofnięciem zgody.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych przez Elica Group Polska znajdziesz tutaj