Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w dziale Planowania Podaży i Popytu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-06-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować
    w międzynarodowym koncernie spożywczym? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

    Lokalizacja: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie prognoz i analiz sprzedaży w oparciu o dane historyczne i bezpośrednią współpracę z działem sprzedaży.
    • Przygotowywanie planów produkcyjnych w oparciu o bieżącą prognozę sprzedaży.
    • Analiza danych statystycznych przy użyciu SAS
    • Wspieranie dla działu Event Management w zakresie wprowadzania nowych produktów do sprzedaży
    • Tworzenie raportów i analiza danych dla Działu Planowania

    Oczekiwania:

    • Studenci mający możliwość pracy co najmniej 20h tygodniowo
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość oprogramowania SAS Enterprise Guide będzie dodatkowym atutem.
    • Zaawansowana znajomość pakietu Microsoft Excel
    • Wiedza teoretyczna z zakresu prognozowania sprzedaży
    • Umiejętność pracy z dużą ilością danych
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
    • Umiejętność organizacji czasu pracy
    • Dbałość od szczegóły
    • Odpowiedzialność

    Co oferujemy:

    • Możliwości zdobycia ciekawego doświadczenia w dynamicznym środowisku firmy z branży FMCG
    • Współpracę w ramach umowy zlecenie

    Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.