Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta w Dziale Planowania Popytu i Podaży

Nestlé Polska S.A.

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Domaniewska 32

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie dla działu Event Managementu w zakresie wprowadzania nowych produktów do sprzedaży

  • Przygotowywanie i koordynacja timingu projektów

  • Zarządzanie procesem związanym z wprowadzaniem nowych produktów, produktów promocyjnych, zmianami na produktach, dyskontynuacją

  • Zapewnianie informacji dla osób zaangażowanych w proces

  • Zarządzanie ryzykiem w projekcie, wypracowywanie rozwiązań w celu dotrzymania daty dostępności produktu do sprzedaży

  • Zakładanie danych produktów w SAP i systemach współistniejących

  • Monitorowanie poziomu pozostałych surowców i opakowań i podejmowanie działań, które zminimalizują potencjalne straty w projekcie

  • Wspierania działu planowania produkcji w procesie planowania produktów gotowych

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów lub w planowaniu produkcji.

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość pakietu Microsoft Excel

  • Umiejętności analityczne

  • Umiejętność organizacji czasu pracy

  • Dbałość o szczegóły

  • Odpowiedzialność, samodzielność i inicjatywa

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i szukania efektywnych rozwiązań

  • Umiejętność aktywnej współpracy i bardzo dobrej komunikacji

To oferujemy

  • Możliwości zdobycia ciekawego doświadczenia w dynamicznym środowisku firmy z branży FMCG

  • Współpracę w ramach umowy zlecenie w wymiarze 40 godzin tygodniowo

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości,

  • Możliwość pracy zdalnej,

  • Pracę pełną wyzwań i odpowiedzialności

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia z portfolio blisko 1600 produktów i prawie 70 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od 1993 roku. Firma zatrudnia aktualnie 5500 pracowników w 8 lokalizacjach.

Przewiń do profilu firmy